hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı eposta kampanyalarınıza özel şablon tasarımı

Written by Nalan Ahmetreisoglu on October 28, 2015

Hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlayan, marka bilinirliğinizi artıran ve dönüşüm oranı diğer dijital yöntemlere göre çok daha yüksek olan e-posta pazarlamasının sunduğu olanaklar, bu yöntemin her zaman pazarlama faaliyetlerinin önemli bir parçası olmasını sağlıyor. Ancak e-posta pazarlamasında başarılı olmak için bu yöntemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirmek gerekiyor. Önemli ve özel günlerde yapacağınız, günün anlam ve önemine uygun eposta kampanyaları müşteri ilişkilerinizi güçlendirir ve marka sadakatinin artmasına yardımcı olur.  Sendloop un abonelerine özel hazırladığı 29 Ekim şablonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Üstelik hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak e-posta editörü ile dakikalar içerisinde içeriğinizi oluşturabilirsiniz. 29 Ekim için hazırladığımız şablonu kullanan üyelerimize kredilerini ikiye katlama imkanıda sunuyoruz.

sendloop29ekim

Sendloop’un yeni e-posta şablon galerisinde birbirinden renkli, yepyeni e-posta şablonlarını inceleyebilir ve istediğiniz e-posta şablonunu Sendloop hesabınıza ekleyebilirsiniz. Her bir e-posta şablonu 40’tan fazla popüler e-posta uygulaması ve cihazlarında tek tek test edilmiştir ve mobil cihaz uyumlu (responsive) olarak hazırlanmıştır. Başarılı bir e-posta pazarlamasıyla ulaşmak istiyorsanız, Sendloop ile tanışın. Ücretsiz hesap oluşturarak Sendloop’un profesyonel e-posta pazarlama altyapısından hemen faydalanabilirsiniz.

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS