Müşterilerinize ve abonelerinize e-posta göndererek satışlarınızı arttırmak artık çok daha kolay. Onları en son gelişmelerinizden, kampanyalarınızdan, ürünlerinizden habersiz bırakmayın. Türkiye’nin ilk ve tek e-posta şablon galerisinde ihtiyacınız olan e-posta şablonunu bulabilir, birbirinden farklı iş kolları için tasarlanmış mobil uyumlu, mükemmel e-postaları hızlıca ve hiçbir teknik bilgi ihtiyacı olmadan oluşturabilirsiniz.

İyi tasarlanmamış, mobil cihaz uyumlu olmayan e-postalar olumsuz bir etki yaratır. Abonelik iptalleri ve spam şikayetleri oluşturabilir. 40’ın üzerinde farklı e-posta uygulaması ve mobil uyumlu kodlayabilmek hiçte kolay değildir. Zaman, bilgi ve tecrübe gerektirir. Değerli vaktinizi bu konularla harcamak yerine daha yaratıcı ve geri dönüşü daha yüksek e-posta kampanya fikirleri üzerinde çalışabilirsiniz.

Sendloop’un yeni e-posta şablon galerisinde birbirinden renkli, yepyeni e-posta şablonlarını inceleyebilir ve istediğiniz e-posta şablonunu Sendloop hesabınıza ekleyebilirsiniz. Her bir e-posta şablonu 40’tan fazla popüler e-posta uygulaması ve cihazlarında tek tek test edilmiştir ve mobil cihaz uyumlu (responsive) olarak hazırlanmıştır.

Sendloop’un sürükle bırak e-posta editörü ile dakikalar içerisinde içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. 14 yıldan fazla tecrübemizle eposta pazarlaması sektöründe bir dünya markası olan Sendloop’a güvenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek e-posta şablon galerisini gezmek için buraya tıklayın

[subscribe_button lang=”tr”]