hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

60’dan fazla profesyonel e-posta şablonu ile Sendloop E-Posta Şablon Galerisi Karşınızda

Written by Nalan Ahmetreisoglu on June 3, 2015

Müşterilerinize ve abonelerinize e-posta göndererek satışlarınızı arttırmak artık çok daha kolay. Onları en son gelişmelerinizden, kampanyalarınızdan, ürünlerinizden habersiz bırakmayın. Türkiye’nin ilk ve tek e-posta şablon galerisinde ihtiyacınız olan e-posta şablonunu bulabilir, birbirinden farklı iş kolları için tasarlanmış mobil uyumlu, mükemmel e-postaları hızlıca ve hiçbir teknik bilgi ihtiyacı olmadan oluşturabilirsiniz.

İyi tasarlanmamış, mobil cihaz uyumlu olmayan e-postalar olumsuz bir etki yaratır. Abonelik iptalleri ve spam şikayetleri oluşturabilir. 40’ın üzerinde farklı e-posta uygulaması ve mobil uyumlu kodlayabilmek hiçte kolay değildir. Zaman, bilgi ve tecrübe gerektirir. Değerli vaktinizi bu konularla harcamak yerine daha yaratıcı ve geri dönüşü daha yüksek e-posta kampanya fikirleri üzerinde çalışabilirsiniz.

Sendloop’un yeni e-posta şablon galerisinde birbirinden renkli, yepyeni e-posta şablonlarını inceleyebilir ve istediğiniz e-posta şablonunu Sendloop hesabınıza ekleyebilirsiniz. Her bir e-posta şablonu 40’tan fazla popüler e-posta uygulaması ve cihazlarında tek tek test edilmiştir ve mobil cihaz uyumlu (responsive) olarak hazırlanmıştır.

Sendloop’un sürükle bırak e-posta editörü ile dakikalar içerisinde içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. 14 yıldan fazla tecrübemizle eposta pazarlaması sektöründe bir dünya markası olan Sendloop’a güvenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek e-posta şablon galerisini gezmek için buraya tıklayın

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS