Sitenize, Facebook sayfanıza çok etkili potansiyel müşteri oluşturma kanalları eklediniz, hatta Facebook Lead Ads kampanyası oluşturdunuz. Her gün onlarca yeni abone alıyorsunuz ve onlara anlık olarak özel bir kampanya ya da teşvikler içeren otomatik emailler gönderiyorsunuz. Buraya kadar her şey tamam, ama siz bir adım daha öteye geçip daha iyi şeyler yapmak istiyorsunuz, mesela her yeni abonenize özel bir kupon kodu göndermek, ya da e-ticaret sitenize yeni eklenen bir ürünü otomatik emailiniz içinde göstermek gibi. Bu yeni özelliğimiz “E-ticaret otomasyonu için dış bağlantı ve dinamik içerik” ile gayet mümkün.

Yapmanız gereken, abonelik işleminden hemen sonra gönderilen hoş geldin emailini düzenlemek ve özel remote içerik blokları eklemek. Yeni bir abonelik gerçekleştiğinde yine bu hoş geldin emaili tetiklenecek, ama Sendloop sizin belirlediğiniz remote URL’lere bağlanacak ve alıcı için dinamik içeriği çekecek. Bu şekilde yeni abonelere, çok iyi şekilde hedeflenmiş ve dinamik içerikli otomatik emailler gönderebileceksiniz.

Dinamik ve Remote İçerik özelliğimizle ilgili detaylı bilgiye yardım dökümanlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hemen kolayca başlamak için, Sendloop panelinizden ilgili abone listesinin “Websitesi formları” bölümüne gidin ve “Hoş Geldin Emaili” bağlantısına tıklayın.

remote_content_1

“Merhaba Epostası” editöründe, “Remote Content” seçeneğini seçin ve eposta içeriğinizde uygun yere yerleştirin:

remote_content_2

[subscribe_button lang=”tr”]