hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Email ile Abone Olma Özelliği

Written by Cem Hurturk on May 18, 2016

Sendloop’tan abone arttırıcı bir özellik daha!

Dünya üzerindeki tüm müşterilerimize sunduğumuz halihazırdaki onlarca abone arttırıcı özellik ve araçlarımıza ek olarak, geçtiğimiz hafta “Email ile Abone Olma” özelliğimizi sunduk. Bu, email ile abonelik almak isteyenler için tam anlamıyla ezber bozan bir özellik.

İşiniz için yeni potansiyel müşteriler elde etmek, her zaman bahsettiğimiz gibi satışları arttırma, ve bu potansiyel müşterileri sadık ve aktif gerçek müşterilere dönüştürme açısından çok önemli. Bu sebeple yeni kanallar ve yöntemler mutlaka değerlendirilmeli. Facebook Lead Ads entegrasyonumuz gibi Email ile Abone Olma özelliğimiz de hızlı ve kolay şekilde yeni aboneler elde etmenizi sağlayacak.

Potansiyel müşterileriniz ya da hedef kitleniz, web sitenizi ziyaret edip ve abonelik formunuzu doldurmak yerine, sizin abonelikler için oluşturduğunuz email adresinize basit bir email göndererek web sitenize abone olabilecekler. Bu kadar kolay!

Oluşturduğunuz her abone listesinin, ona dedike bir “Email ile Abone Olma” email adresi bulunuyor. Bu email adresine Sendloop panelinizdeki Abone listesi içinden [Integrations]>[Subscribe By Email] tıklayarak ulaşabilirsiniz.

subscribe_by_email

Abone arttırıcı yeni özelliğimizi umarız beğenmişsinizdir. Geri bildirim ve düşüncelerinizle ilgili bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS