Sendloop’tan abone arttırıcı bir özellik daha!

Dünya üzerindeki tüm müşterilerimize sunduğumuz halihazırdaki onlarca abone arttırıcı özellik ve araçlarımıza ek olarak, geçtiğimiz hafta “Email ile Abone Olma” özelliğimizi sunduk. Bu, email ile abonelik almak isteyenler için tam anlamıyla ezber bozan bir özellik.

İşiniz için yeni potansiyel müşteriler elde etmek, her zaman bahsettiğimiz gibi satışları arttırma, ve bu potansiyel müşterileri sadık ve aktif gerçek müşterilere dönüştürme açısından çok önemli. Bu sebeple yeni kanallar ve yöntemler mutlaka değerlendirilmeli. Facebook Lead Ads entegrasyonumuz gibi Email ile Abone Olma özelliğimiz de hızlı ve kolay şekilde yeni aboneler elde etmenizi sağlayacak.

Potansiyel müşterileriniz ya da hedef kitleniz, web sitenizi ziyaret edip ve abonelik formunuzu doldurmak yerine, sizin abonelikler için oluşturduğunuz email adresinize basit bir email göndererek web sitenize abone olabilecekler. Bu kadar kolay!

Oluşturduğunuz her abone listesinin, ona dedike bir “Email ile Abone Olma” email adresi bulunuyor. Bu email adresine Sendloop panelinizdeki Abone listesi içinden [Integrations]>[Subscribe By Email] tıklayarak ulaşabilirsiniz.

subscribe_by_email

Abone arttırıcı yeni özelliğimizi umarız beğenmişsinizdir. Geri bildirim ve düşüncelerinizle ilgili bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

[subscribe_button lang=”tr”]