Sendloop’un Email Slicer özelliği’ni tanıyalım…

Photoshop ve benzeri tasarım uygulamalarında bir email tasarımı yapmak, ve bunu görsel olarak abonelerinize göndermek, bu görseli HTML’e dönüştürüp göndermekten çok daha kolay bir iş. Email tasarımını HTML’e dönüştürmek teknik bilgi gerektirdiği için birçok kişi için oldukça zor.

Bir email tasarımını bölerek HTML’e çevirmek, bilgisayarınızda kurulu Photoshop veya benzeri bir uygulama gerektiriyor, eğer böyle bir masaüstü uygulamanız yok ise, bu iş bir hayalden öteye gidemiyordu…Ta ki şu ana kadar!

En son özelliğimiz Sendloop Email Slicer’ı sunmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız! Email Slicer çok kısa sürede, herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden email tasarımlarınızı bölünmüş HTML email haline dönüştürüyor.

Sendloop hesabınızda Email Slicer özelliğini aktifleştirdiğinizde yapmanız gereken tek şey email tasarımınızı konteynere sürükleyip bırakmak. Email kampanyanız saniyeler içinde hazır! İşte bu kadar kolay.

Sendloop’un yeni özelliği Email Slicer’ı beğeneceğinizi ve sıklıkla kullanacağınızı umuyoruz. Birkaç hafta içinde sunacağımız harika ve heyecan verici yeni özelliklerimiz için beklemede kalın!