hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Harika yeni yıl şablonunuz hazır!

Written by Begum Bekdemir on December 24, 2015

Sıradan bir gün değil, Yılbaşı! Bir düşünün, yeni yıl şarkıları, süslemeler, ışıklar… Yeni yıl ruhu ve yeni umutlar havada uçuşuyor. Yılbaşı, müşterilerinize kutlama emaili göndermek için yılın en iyi zamanlarından biri. Ayrıca bu dönemde artan satış potansiyelinden de faydalanabilirsiniz.

Yılbaşı, satışları arttırmak için güzel bir zaman ama gönderdiğiniz yılbaşı emaillerinin sadece satış odaklı olmamasına özen gösterin. Müşterilere kutlama ve geçtiğimiz yılda sizin sadık birer müşteriniz oldukları için takdir içeren emailler göndermenin müşteri sadakati yaratacağını unutmayın. Ayrıca yılbaşı kutlama mailleriniz müşterilerinize kendilerini özel hissetirmeli, bu sebeple seçeceğiniz sözcükler için yaratıcılığınızı kullanın.

Satış odaklı emailler yerine, güzel bir görsel ve altında tek satırlık ‘Yeni ve umut dolu bir yılda, yine birlikte olmak dileğiyle!’ gibi bir yazı gönderebilirsiniz. Bu email belki satışa yönelik değil ama, müşterilerinizin yeni yılda da müşteriniz olarak kalmasını sağlayacak türden.

Yılbaşı tebriğinizi nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Sendloop’un harika Yılbaşı email şablonları ile düşünmenize gerek kalmaz! Yılbaşı email şablonu mobil cihaz uyumlu ve sizler için özel olarak tasarlandı! Sendloop’da şimdi hesap oluşturun ve yılın en önemli günlerinden olan Yılbaşı’nın getirilerinden yararlanın!

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS