hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

İnanılmaz Hızlı ve Yeni Abone Ekleme Özelliği

Written by Begum Bekdemir on June 13, 2016

Sendloop’a her hafta yeni özellikler ekliyoruz. Aynı zamanda geliştirme ekibimiz Sendloop’un varolan özelliklerini daha kolay ve gelişmiş özelliklerle değiştiriyor. Yeni abone ekleme aracı da bunlardan biri.

Birkaç gün önce, yeni, daha düzenli ve daha kolay kullanımlı abone ekleme özelliğimizi çıkardık. Ayrıca bu özelliğimiz performans açısından inanılmaz yüksek bir hıza sahip. Abone listenizde kaç email adresi olursa olsun, bu listeyi yalnızca birkaç dakika içinde Sendloop hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Teknik olarak konuşmak gerekirse, her abone ekleme oturumu saniyede 7000 email adresi ekleyebiliyor. Bu da saatte yaklaşık 25 milyon email adresi yüklenebilir demek. Bu performansı talebe göre kolaylıkla iki katına çıkarabiliyoruz.

Yeni abone ekleme aracı tüm Sendloop müşterilerinin kullanımına hazır. Sendloop hesabınızda sağ üstte bulunan “Abone Ekle” butonuna basın ve yeni abone ekleme aracımızı deneyin.

Sendloop’un yeni ve harika özellikleri için takipte kalın!

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS