E-posta pazarlaması en eski dijital pazarlama kanallarından biri olarak varlığını günümüzde de en etkili şekilde sürdürmeye devam ediyor. E-posta pazarlamasının uzun yıllardır tercih edilen bir dijital pazarlama yöntemi olmasının nedenleri arasında, düşük yatırım maliyeti ve yüksek dönüşüm oranının yanı sıra gelişen ve değişen pazarlama ekosistemine ayak uydurabilmesi de geliyor.

Bu anlamda biz de Sendloop olarak, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni özellikler geliştirmeye ve e-posta pazarlamasının etkinliğini artırmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 4 aydır üzerinde çalıştığımız “ortak kullanıcı hesabı” özelliğimizi kullanıcılarımıza sunmuş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Dilerseniz Sendloop’un geliştirdiği ortak kullanıcı hesabı özelliğini yakından inceleyelim…

Ortak kullanıcı hesabı nedir?

Ortak kullanıcı hesabı özelliği ile birlikte artık, e-posta listelerinize veya kampanyalarınıza erişmesini istediğiniz arkadaşlarınız ya da müşterileriniz için alt-kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Bir kez oluşturulan, bu alt-kullanıcı hesapları için bir yetkilendirme liste oluşturabilir ve kayıtları diğer kullanıcılarla birlikte yönetmeye başlayabilirsiniz.

Öncelikler ve sınırlamalar neler?

Ortak kullanıcı hesabı oluştururken, alt-kullanıcıların hangi erişebilecekleri alanlara dair kısıtlamalar getirilebiliyor. Ayrıca diğer kullanıcıların e-posta gönderimine başlamadan önce, kampanyayı sizin onayınıza sunmalarını isteyebilirsiniz.

Ortak kullanıcı hesabı sayısında kısıtlama var mı?

Ortak kullanıcı hesabı oluşturma konusunda herhangi bir sınırlama yok. İstediğiniz kadar alt hesap oluşturabilirsiniz.

Dijital ajanslar için yenilikler

Dijital ajansların ortak kullanıcı hesabı özelliğiyle müşterilerine kendi markaları altında ve kendi fiyatlandırmalarıyla hizmet verebilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Çok yakında dijital ajansların bu özelliği çok daha etkili şekilde kullanmaları mümkün olacak.

Ortak kullanıcı hesabından e-posta gönderimi

Kullanıcının isteğine bağlı ortak kullanıcı hesabı özelliğiyle, alt kullanıcıların da e-posta göndermesi mümkün. Elbette kullanıcının son onayı alındıktan sonra.

Ücretsiz kullanım

Ortak hesap özelliğini kullanmak için kullanıcıların herhangi bir ekstra ödeme yapması ya da aylık planını yükseltmesi gerekmiyor.

Var olan kullanıcı hesabını ortak kullanıcı hesabına dönüştürmek

Eğer Sendloop hesabınızı bir başka hesabın ortak kullanıcısı haline getirmek isterseniz, bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kendi e-posta hesabınızı ortak kullanıcı olmak istediğiniz hesabın listesine eklemeniz yeterli. Bu durumda sistem bir dahaki girişinizde hangi hesabı kullanmak isteyeceğinizi soruyor ve cevaba göre giriş yapmanızı sağlıyor.

Sendloop olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz bu hizmetin beğenileceğini umuyoruz. Kullanıcılarımızın bu özellikten yararlanması ve görüşlerini bildirmesi yapacağımız yeni çalışmalara da ışık tutuyor. Bu anlamda tecrübelerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Eğer siz de e-posta pazarlamasına ilişkin profesyonel bir destek almak istiyorsanız Sendloop olarak güvenilir ve profesyonel e-posta pazarlama altyapısıyla size destek olabiliriz. Ücretsiz hesap oluşturarak hemen Sendloop ile tanışabilirsiniz.

[subscribe_button lang=”tr”]