hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Sendloop Mobil uygulaması artık hizmetinizde

Written by Cem Hurturk on March 13, 2015

Sendloop olarak ilk mobil uygulamamızı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz! Artık göndermiş olduğunuz eposta kampanyalarınızın raporlarını anlık olarak cep telefonunuzdan veya tabletinizden kontrol edebileceksiniz! Sendloop Mobil uygulaması ile hızlıca hesabınıza giriş yapabilir, göndermiş olduğunuz kampanyaları listeleyebilir ve anlık raporlara tek dokunuş ile ulaşabilirsiniz.

Introducing Sendloop Mobile Apps

Sendloop mobil uygulaması iOS ve Google Play Appstore’larında yerini aldı. Hemen şimdi ücretsiz indirebilir ve raporlarınıza dilediğiniz an, dilediğiniz yerden bilgisayarınız yanınızda olmasa bile ulaşabilirsiniz.

Sendloop Mobile
Sendloop Mobile

Her türlü görüş ve önerileriniz için bizimle merhaba@sendloop.com veya 0850 300 3300 no’lu destek hattımızdan bizimle temasa geçebilirsiniz.

Çok yakında satışlarınızı arttırmada ve daha büyük bir kitleye ulaşmada önemli rol oynayacak özelliklerimiz için bizi takip etmeye devam edin.

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS