Günümüzde iş hayatında e-posta, proje yönetimi, müşteri ilişkileri, online satın alma, toplantı organizasyonu ve dokümantasyon araçları gibi birçok konuda farklı web uygulamaları kullanıyoruz. Bu uygulamalar zamanımızı daha verimli kullanarak, birçok işi kısa
süre içerisinde gerçekleştirmemize olanak sağlıyor.

Birçok alanda kullandığımız bu farklı web uygulaması çözümleriyle işlerimiz kolaylaşıyor. Ancak diğer taraftan, bu kadar çok uygulamayı takip etmek ve bağımsız olarak yönetmek de bir iş gücü haline geliyor. Peki bu kadar çok veriyi ve işlemi senkronize hale getirmek için ne yapabilirsiniz?

Birçok web sitesi API (Uygulama Programlama Arayüzü) yoluyla, faydalandığınız bir servisteki programın başka bir yazılımda tanımlanmış fonksiyonlarının kullanılmasını sağlıyor. Ancak bu ara yüzlerin oluşturulabilmesi için de programlama diline belli ölçüde hakim olmak gerekiyor.

Tam bu noktada devreye giren Zapier, birbirinden farklı web uygulamalarının entegrasyonu için gerekli olan programlama dili ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Tüm platformlar arasında bilgi senkronizasyonu yapabilen Zapier sistemine Sendloop’un da dahil olduğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. İşte bu sistemle birlikte Sendloop’un kullanıcılarına sunduğu avantajlar…

Sendloop’un Zapier entegrasyonuyla birlikte kullanıcılarına sunduğu faydalar

Zapier sistemi sayesinde birkaç tıkla, Sendloop hesabınızı 250’den fazla web uygulamasıyla entegre hale getirebilirsiniz. Üstelik programlamaya ihtiyaç duymadan. Örneğin e-ticaret siteniz Shopify alt yapısına sahip. Zapier entegrasyonuyla birlikte artık e-ticaret sitenizi kolayca Sendloop hesabınızı bağlayabilirsiniz ve siteniz üzerinden alışveriş yapan müşterilerinizin e-posta adreslerinden bir liste oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Bu yolla yeni müşterilerinize otomatik olarak e-bülten göndermeniz de mümkün.

Ya da Wufoo üzerinden oluşturduğunuz online iletişim formunuzu Sendloop hesabınızla entegre hale getirerek, web site ya da blog’unuz üzerinden formu dolduran kullanıcıların adreslerini, herhangi bir programlamaya ihtiyaç duymadan Sendloop hesabınıza iletilmesini sağlayabilirsiniz.

İşiniz için kullandığınız bunun gibi 250’den fazla platformun, Sendloop hesabınızla entegrasyonunu sağlamanız mümkün. Bunun için sadece Zapier üyeliğinizi oluşturarak Sendloop hesabınızı birkaç tıkla kullandığınız diğer web uygulamalarına bağlamanız yeterli.

Siz de bir Sendloop kullanıcısı olarak hemen Zapier hesabınızı oluşturun tüm bu avantajlardan yararlanarak e-posta pazarlaması çalışmalarınızın etkinliğini artırın.

[subscribe_button lang=”tr”]