hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Sendloop’tan ücretsiz kullanabileceğiniz bayram tebriği e-postanız hazır

Written by Nalan Ahmetreisoglu on September 17, 2015

Bayram tebriği epostası gönderilmesi neden önemli?
Ulusal veya dinsel bakımdan önemi olan bayramlarımızın hatırlanması müşterilerinizin markanızla kurduğu duygusal bağı güçlendirir ve müşteriler üzerinde kısa sürede olumlu etki yaratabilirsiniz sadece tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla değil içinde bulunduğumuz zamanda bu özel günlerin sizin tarafından hatırlanması müşterinizin zihnine yerleşecek ve müşteri güveninin oluşması için önemli bir rol oynayacaktır.

Kullancılarımız için hazırladığımız ve e-posta şablon galerimize eklediğimiz, bayram tebriği e-postası sendloop un sürükle bırak editörü ile kolayca firmanıza/şahsınıza uygun hale getirebilirsiniz. Başarılı bir bayram tebriği e-postası hazırladığınızda, hem kullanıcılarınızı kolaylıkla etkileyebilir, hem de hızlı bir bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız bayram tebriği e-postası: İncelemek ve kullanmak için tıklayınız

bairamtemplate1

 

E-posta pazarlaması konusunda ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlamak için Sendloop her zaman yanınızda. E- posta pazarlaması yoluyla hedef kitlenize ulaşmak için hemen ücretsiz hesabınızı oluşturarak Sendloop ile tanışın.

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS