İşte size alışveriş sezonu için harika bir zaman.Hedef kitlenizi belirlemeniz çok önemli. Bu kitleye uygun, ilgilerini çekecek kampanyalar düzenlemelisiniz. Şimdiden 14 şubat sevgililer günü hakkında haber yapmaya ve promosyonlarınızı sunmaya başlayın. Örneğin “sanal hediye kartları, ücretsiz  kargo imkanı, indirim fısatları, çeşitli sürprizler, 100 tl üzeri alışverişinizde tatil fırsatı yakalayın…” gibi

Sevgililer Günü kampanyalarınıza emaillerinize ‘Arkadaşına Gönder’ bağlantısı ekleyerek, teklifinizi ‘Her Şey Arkadaşlık İçin’ konsepti ile daha sempatikleştirebilirsiniz.

Ya da bu Sevgililer Günü’nde yalnız olanları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Birçok restaurant çiftler ve Sevgililer Günü’nde yalnız olan arkadaş grupları için bu güne özel kampanyalar oluşturuyor. Bu tür bir kampanyayı ‘Aşkı Hissetmek için Aşık Olmaya Gerek Yok’ başlığı ile gönderebilirsiniz.

Şimdi sıra işinizi çok kolaylaştıracak olan sürprizimizde: İşte size Sendloop’un harika Sevgililer günü şablonu, mobil cihaz uyumlu ve sizler için özel olarak tasarlandı! Sendloop’da hemen hesap oluşturun ve  yılın bereketli döneminden sizde yararlanın!

56a2547bd2941

 

Mobil ekran görüntüsü:

 

mobil

[subscribe_button lang=”tr”]