hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Sevgililer Günü için ücretsiz e-posta şablonları

Written by Begum Bekdemir on January 20, 2016

İşte size alışveriş sezonu için harika bir zaman.Hedef kitlenizi belirlemeniz çok önemli. Bu kitleye uygun, ilgilerini çekecek kampanyalar düzenlemelisiniz. Şimdiden 14 şubat sevgililer günü hakkında haber yapmaya ve promosyonlarınızı sunmaya başlayın. Örneğin “sanal hediye kartları, ücretsiz  kargo imkanı, indirim fısatları, çeşitli sürprizler, 100 tl üzeri alışverişinizde tatil fırsatı yakalayın…” gibi

Sevgililer Günü kampanyalarınıza emaillerinize ‘Arkadaşına Gönder’ bağlantısı ekleyerek, teklifinizi ‘Her Şey Arkadaşlık İçin’ konsepti ile daha sempatikleştirebilirsiniz.

Ya da bu Sevgililer Günü’nde yalnız olanları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Birçok restaurant çiftler ve Sevgililer Günü’nde yalnız olan arkadaş grupları için bu güne özel kampanyalar oluşturuyor. Bu tür bir kampanyayı ‘Aşkı Hissetmek için Aşık Olmaya Gerek Yok’ başlığı ile gönderebilirsiniz.

Şimdi sıra işinizi çok kolaylaştıracak olan sürprizimizde: İşte size Sendloop’un harika Sevgililer günü şablonu, mobil cihaz uyumlu ve sizler için özel olarak tasarlandı! Sendloop’da hemen hesap oluşturun ve  yılın bereketli döneminden sizde yararlanın!

56a2547bd2941

 

Mobil ekran görüntüsü:

 

mobil

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS