hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Yemek sektörüne özel, Sevgililer Günü ücretsiz e-posta şablonu

Written by Nalan Ahmetreisoglu on February 2, 2016

Restorantlar, tiyatrolar, müzeler ve diğer görülücek yerlerin bir avantajı var. Sevgililer gününde vakit geçirmek için harika yerler! Eğer işiniz insanların etkileşime geçip deneyim yaşabilecekleri bir yer ise, kullanıcılarınıza bu özel günde sürprizlerinizin olduğunu hatırlatın.

Bir restorant sahibiseniz, bu özel günde tatlı ya da içeceği ücretsiz sunabilirsiniz. Bu kullanıcılarınızın direk rezervasyon yapmalarını sağlayabilir ve rezervasyon yapmış kişiler için, kupon, indirim ya da hediye kazanma şansı verebileceğiniz bir çekiliş düzenleyebilirsiniz. Unutmayın! Yarışmanızın ve şartlarının e-posta şablonunuzda  göze çarptığına emin olmalısınız

Sevgililer gününe özel yemek sektörüne hazırlanmış e-posta şablonuna buradan ulaşabilirsiniz.

valentines-resto (1)

Yemek sektörüne özel hazırladığımız şık bir e-posta tasarımıyla müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
E-maillerinizde müşterilerinize sevgililer gününde ne yapmaları veya nereye gitmeleri konusunda yardımcı olabilirsiniz. Onlar için uygun olabilecek yemek menülerini, içecekleri sunabilir, masa yerlerini görsellerde gösterebilirsiniz. Eğer bu konuda bir fikriniz yoksa Yemek yapma, dekorasyon ya da aşk kartları yapma konusunda ipuçlarını paylaşabilirsiniz.

Hazırladığımız banner alanında indirimlerinizi, sürprizleri yazabilirsiniz.

valentines-header

Örnek:

valentines

Eğer bu dönemde olan fırsatları kaçırmak istemiyorsanız. Kendi ürün ve servislerinizin duyurusunu yaparak müşterilerinize, özel avantaj kuponları ya da hediyeler sunabilirsiniz. Bu yöntem müşterilerinizi satışa yönlendirmek için harika bir yol. Sendloop a kayıt olarak kampanya oluşturmaya hemen başlayın.

 

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS