Shopify alt yapısını kullanan e-ticaret siteleri için Sendloop Marketer uygulamamızı sunmanın heyecanını yaşıyoruz!

Sendloop, Shopify entegrasyonu 2008 yılına dayanan ilk email marketing servislerinden biri. O zamandan bu zamana, yüzlerce Shopify alt yapısı kullanan e-ticaret sitesi email marketing kampanyaları için Sendloop’u kullanıyor. Ve şimdi, Shopify için oluşturduğumuz yeni uygulamamız “Sendloop Marketer” i sunuyoruz.

Sendloop Marketer, Shopify alt yapısını kullanan e-ticaret siteleri için ezber bozan bir uygulama. Yalnızca bir tıkla Shopify yönetim paneline eklenebiliyor ve yine Shopify yönetim paneli içinde kullanılabiliyor. Tek bir tıkla kullanılabilecek özellikler şöyle;

  • Facebook Lead Ads, Twitter Lead Generation Card, üst bar, overlay box gibi abone arttırıcı özellikler
  • Pazarlama Otomasyonu Senaryoları
  • Email Marketing Kampanyaları
  • Geo-lokasyon, açılım, link tıklama, forwardlama oranları, email açarken kullanılan uygulamaları gösterme, vb. Özellikleri kapsayan anlık detaylı raporlama

En önemlisi, Shopify dışında 3. Parti bir servise kayıt olmanıza gerek yok. Basit şekilde Shopify App Store’dan Sendloop Marketer uygulamasını indirin ve Shopify panelinizden kullanmaya hemen başlayın.

Screen3

60 saniyeden daha sürede, tam özellikli, ve kolay kullanımlı pazarlama otomasyonu sistemi Shopify alt yapısındaki e-ticaret sitenize kurulmuş olacak. Pazarlama otomasyonuna ek olarak, çok etkili abone arttırıcı özellikleri de kullanabileceksiniz.

  • Üst Abonelik barı/Alt Abonelik Barı
  • Overlay Abonelik Barı
  • Facebook Lead Ads Entegrasyonu
  • Twitter Lead Generation Card Entegrasyonu

Sepette kalan ürün hatırlatması, yeni abonelere hoş geldin emaili gönderimi, aktif olmayan ve kaybedilecek müşterileri geri kazanma ve daha pek çok pazarlama senaryosu Sendloop Marketer uygulaması ile gerçekleştirilebilir.

Screen5

E-ticaret siteleri için pazarlama ve yeni müşteri elde etme, 2 stratejik konudur ve bunlar sizi rakiplerinize karşı daha güçlü hale getirir. Shopify için Sendloop Marketer uygulaması ile yeni potansiyel müşteriler elde etmek ve çok etkili email marketing kampanyaları yürütmek çok kolay.

Shopify için Sendloop Marketer Uygulaması ile ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.

[subscribe_button lang=”tr”]