Sistem emailleri, e-ticaret siteleri, SaaS hizmetler ve benzer websiteleri için en önemli iletişim kanallarından biri. Yeni kullanıcı girişinden şifre sıfırlama emaillerine, bildirim emaillerinden sipariş onayı emaillerine, kargo durum bilgisi emaillerinden, mesaj bildirim emaillerine kadar tüm sistem emailleri kullanıcıların gelen kutularına iletilmeli.

Profesyonel bir email marketing ve pazarlama otomasyonu özelliklerinin yanında Sendloop, sistem emaili gönderim platformu da sunuyor. Ve bugün tüm kullanıcılarımıza yeni ve düzenlenmiş sistem emaili gönderim platformumuzu duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız!

 

Sendloop Email Gateway Service

Sistem emaili gönderim platformunu aktifleştirmek gayet kolay. Sendloop hesabınıza giriş yaptıktan sonra, üst menüden “Email Gateway” sekmesine tıklayın. Aktivasyon sürecinde sistem sizi adım adım yönlendiriyor olacak.

Sendloop Transaction Email Gateway

Aktivasyon işlemi tamamlandığında (ki birkaç dakika sürüyor), sistem emaillerinizi platformumuz üzerinden API ya da SMTP erişimleriyle göndermeye başlayabilirsiniz. Email Gateway sekmesinden gerçek zamanlı ve detaylı gönderim kayıtlarınızı ve raporlamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sistem emaili içeriğinizi kendiniz oluşturabilir ya da Sendloop üzerinde oluşturmuş olduğunuz bir emaili referans gösterebilirsiniz. Ayrıca Sendloop’un sistem emaili gönderim platformu API’ı evrensel email şablonu kişiselleştirmesi yapılabilmesi adına Moustache template framework’ü destekliyor.

Sendloop’un sistem emaili gönderim platformunu (Email Gateway) kullanmaya başlayın ve sistem emaillerinizin gönderip gönderilmediğiyle ilgili endişe etmekten kurtulun.

Sistem emaili gönderim platformu API dökümantasyonuna Yardım Merkezi altından ulaşabilirsiniz.

Not: Sendloop olarak App Store ve Developer Program’ı başlattık (detaylı bilgiyi gelecek hafta sunacağız). Eğer bir geliştiriciyseniz ya da 3. Parti SaaS hizmet sahibiyseniz, kendi uygulamanızı uygulama marketimize koyabilir ve 36,000’in üzerinde (ve gün geçtikçe artan) Sendloop kullanıcısına ulaşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Sendloop Developer Program sayfası üzerinde bulabilirsiniz.

[subscribe_button lang=”tr”]