Ideasoft ve Sendloop işbirliği satışlarınızı kanatlandırıyor! Dünyanın sayılı e-mail marketing şirketlerinden Sendloop, Ideasoft e-ticaret müşterilerine özel entegre bir hizmet sunuyor.

Ideasoft hesabınızdan müşterilerinize e-mail gönderimi yapmanızı sağlayan bu hizmet, anında ölçümleme yapmanıza ve çok kolay bir şekilde profesyonel pazarlama otomasyonuna sahip olmanıza olanak tanıyor. Bu sayede, sadece hangi e-mailin açıldığını ve okunduğunu değil, bu gönderimin size ne kadar ek kazanç sağladığını da görebiliyorsunuz.

Bu yepyeni hizmetle, tüm verilere ulaşarak hedefli kampanyalar yapmak ve satışlarınızı kanatlandırmak elinizde.

Üstelik, yalnızca Ideasoft müşterileri için, günlük 1000 e-maile kadar gönderimleriniz tamamen ücretsiz.

Nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Satışlarınızı kanatlandıracak Ideasoft – Sendloop entegre hizmetini kullanmaya başlamak için Ideasoft kontrol panelinize girmeniz ve “Mail Yönetimi” menüsü altında “Sendloop Email Marketing” linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Peki, Sendloop satışlarınızı arttırmaya nasıl yardımcı olur?

Sendloop 3 ülkeye yayılmış ofisleri ile 160’dan fazla ülkede onbinlerce müşteriye hizmet vermektedir. Kullanımı çok kolay arabirimi, fanatik müşteri destek ekibi ve profesyonel özellikleri ile email marketing, pazarlama otomasyonu ve dijital pazarlama konularında size ihtiyacınız olan her türlü özelliği barındırmaktadır:

  • 80’den fazla, mobil cihaz uyumlu email şablonu
  • Hiçbir teknik bilgi gerektirmeden sürükle-bırak yöntemi ile harika epostalar oluşturabileceğiniz Sendloop Email Oluşturucu aracı
  • Ideasoft e-ticaret websitenizden abonelerinizin ve müşterilerinizin otomatik olarak Sendloop hesabınıza aktarımı
  • Türkiye’nin en büyük email gönderim alt yapısı
  • Blogunuzdan ve ürün kataloğunuzdan otomatik içerik oluşturup hiçbir etkileşiminiz gerekmeden eposta gönderimi
  • Anlık email marketing kampanya raporları, email açılma oranları, link tıklama oranları, lokasyon ve kullanılan cihaz bilgileri, vs.
  • Tam özellikli Sendloop API ile tam entegrasyon
  • iOS ve Android mobil uygulamalarımız ile email kampanyalarınızın anlık rapor takibi
  • iPad uygulamamız ile fiziksel mağazanızda, lokantanızda, cafenizde, etkinliklerinizde müşterilerinizden iletişim bilgisi ve eposta adresi toplayabilme
  • ve daha yüzlerce özellik…

Sorularınız mı var?

Her hangi bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız olursa, bize 0850 300 3300 no’lu destek hattımızdan veya merhaba@sendloop.com destek email adresimizden ulaşabilirsiniz.

[subscribe_button lang=”tr”]