hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Üniversite kulüplerini destekliyoruz

Written by Nalan Ahmetreisoglu on April 8, 2015

Öğrencilerin mezun olmadan çok daha önce iş dünyası ile tanışmalarını sağlayan üniversite kulüpleri; girişimcilik, paylaşım, iletişim, liderlik, takım çalışması, araştırmacılık ve sosyal ilişkiler acısından kendini geliştirme fırsatı yaratıyor.

Artık kulüpler hiçbir maliyeti olmadan üyeleri ve onlardan haberdar olmak isteyen aboneleriyle haberleşebilir, en son gelişmeleri hakkında takipçilerini bilgilendirebilirler.

Sendloop’un kullanımı kolay ve kullanıcı odaklı email marketing ve abone listesi yönetimiyle, profesyonel epostaları hızlıca teknik bilgiye gerek duymadan oluşturabilir, abonelerini ve takipçilerini yönetebilir, doğru zamanda hedef kitleye eposta gönderip detaylı raporlar alabilirsiniz.

Üniversite kulüplerine eşsiz bir fırsat sunuyoruz! Sendloop’un profesyonel hizmet desteğinden yararlanarak üyeleriniz ve takipçilerinizle dilediğiniz kadar ücretsiz ve sınırsız haberleşebilirsiniz.

Hemen şimdi, ücretsiz abone olun…

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS