Türkiye’de e-mail marketing alanında yeni bir anlayış getiren Sendloop, tüm kullanıcılarına tamamen ücretsiz, mobil cihaz uyumlu ve sürükle bırak yöntemi ile hızlıca profesyonel epostalarınızı oluşturabileceğiniz e-posta şablon galerisini sunmaktan büyük heyecan duyuyor!

Bu hafta eklenen 16 yeni responsive (mobil cihaz uyumlu) e-posta şablonları ile artık siz de her türlü ihtiyacınıza yönetlik e-posta kampanyanızı, hiçbir teknik bilgi gerektirmeden hızlıca oluşturabilirsiniz. Gün geçtikçe çeşitlenecek olan e-posta şablon galerimizde bu hafta yeni gelen 16 şablonumuzu da kaçırmayın, İyi bir tasarıma sahip, mobil cihaz uyumlu e-posta şablonlarımızla müşterilerinize kusursuz email marketing kampanyaları gönderebilirsiniz.

Üstelik tüm bu eposta şablonları Sendloop kullanıcılarına tamamen ücretsiz.

Sendloop’un sürükle bırak e-posta editörüyle hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kısa zamanda içeriğinizi oluşturabilirsiniz. E-mail marketing sektöründe 15 yıldan fazla tecrübemizle bir dünya markası olan Sendloop, e-mail marketing başarınızı artırmak için yenilikleri sunmaya devam edecek. Gelişmelerimizi takip etmek için abone listemize hemen üye olabilirsiniz.

60’tan fazla responsive eposta şablonu içeren galerimizi gezmek için buraya tıklayın

[subscribe_button lang=”tr”]