hello@sendloop.com (888) 979 7363 Help Center
Sendloop

Yeni tasarımlarımızla e-posta şablon galerimiz büyüyor

Written by Nalan Ahmetreisoglu on June 26, 2015

Türkiye’de e-mail marketing alanında yeni bir anlayış getiren Sendloop, tüm kullanıcılarına tamamen ücretsiz, mobil cihaz uyumlu ve sürükle bırak yöntemi ile hızlıca profesyonel epostalarınızı oluşturabileceğiniz e-posta şablon galerisini sunmaktan büyük heyecan duyuyor!

Bu hafta eklenen 16 yeni responsive (mobil cihaz uyumlu) e-posta şablonları ile artık siz de her türlü ihtiyacınıza yönetlik e-posta kampanyanızı, hiçbir teknik bilgi gerektirmeden hızlıca oluşturabilirsiniz. Gün geçtikçe çeşitlenecek olan e-posta şablon galerimizde bu hafta yeni gelen 16 şablonumuzu da kaçırmayın, İyi bir tasarıma sahip, mobil cihaz uyumlu e-posta şablonlarımızla müşterilerinize kusursuz email marketing kampanyaları gönderebilirsiniz.

Üstelik tüm bu eposta şablonları Sendloop kullanıcılarına tamamen ücretsiz.

Sendloop’un sürükle bırak e-posta editörüyle hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kısa zamanda içeriğinizi oluşturabilirsiniz. E-mail marketing sektöründe 15 yıldan fazla tecrübemizle bir dünya markası olan Sendloop, e-mail marketing başarınızı artırmak için yenilikleri sunmaya devam edecek. Gelişmelerimizi takip etmek için abone listemize hemen üye olabilirsiniz.

60’tan fazla responsive eposta şablonu içeren galerimizi gezmek için buraya tıklayın

Satışlarınızı ve websitesi ziyaretçi adedinizi arttırmak, taktik ve araçları öğrenmek için şimdi kayıt olun:

Abone listemize üye olun

Subscribe To Our Mail List

Get notified about latest email marketing trends, tips and tricks by subscribing to our mail list. You will receive our newsletter once a month.

Subscribe to our mail list

Building an e-commerce emailing strategy for success

Easy to apply tips and tricks for increasing your e-commerce sales with email marketing

Download the free e-book
 
CALL US FOR DETAILS